Wederiksingel geopend


Met het doortrekken van de Wederiksingel wordt een verkiezingsbelofte van de VVD ingelost

Dit bericht is gepubliceerd op: 28-05-2014

Het openen van de doorgetrokken Wederiksingel in Montfoort had een feestje moeten worden. Helaas werd het feestje van de opening behoorlijk verpest door het college zelf.

Benedenkerkweg zonder overleg afgesloten

Wethouder Rob Jonkers van Inwonersbelangen had zonder enig overleg met de gemeenteraad of belanghebbenden besloten dat tegelijkertijd de Benedenkerkweg afgesloten zou worden voor alle gemotoriseerd verkeer. Een absurd besluit vindt de VVD Montfoort. Daar gaan we zeker wat aan doen.

Tractoren

Dat dachten vele belanghebbenden kennelijk ook. Met tractoren kwamen ze massaal voor de opening door burgemeester Jansen opdagen, om hun eis tot openhouden van de Benedenkerkweg kracht bij te zetten.

Wederiksingel open: verkiezingsbelofte VVD ingelost

Uiteindelijk werd de afsluiting opgeschort en kon de Wederiksingel worden geopend met een mooie brug en enkele honderden meters weg. De aanwezige belangstellenden konden hierna toch nog gezellig proosten. Met deze opening is weer een van de punten uit het verkiezingsprogramma van VVD Montfoort 2010-2014 waargemaakt.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief