VVD Montfoort trekt zich terug uit collegeonderhandelingen


De VVD heeft geen vertrouwen meer in deelname aan de coalitie in Montfoort.

Dit bericht is gepubliceerd op: 25-04-2014

De VVD Montfoort heeft informateur Rob Jonkers laten weten niet langer deel te willen nemen aan de coalitiebesprekingen in Montfoort. Wij zijn van mening dat samenwerken in een coalitie gebaseerd moet zijn op vertrouwen in degelijke coalitiepartners.

Een goed inhoudelijk coalitieprogramma en garanties dat een dergelijk programma de komende periode effectief zal worden uitgevoerd is voor ons leidend geweest. Dat vertrouwen is gedurende het informatieproces steeds verder afgenomen. De VVD kon hierdoor de vorming van deze coalitie dan ook niet verder steunen en zal om deze reden niet deelnemen aan het College van B&W.

Wij betreuren het feit dat wij deze beslissing hebben moeten nemen.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief