Minster Blok bezocht Montfoort


Op 15 maart bezocht Stef Blok Montfoort. Hij sprak met inwoners en ondernemers over lokale thema's.

Dit bericht is gepubliceerd op: 16-03-2014

Minister Blok heeft Montfoort bezocht op zaterdag 15 maart, de campagnedag van de lokale VVD. Hij sprak met inwoners en ondernemers over lokale thema's: ondernemers die op zondag open willen, de wens voor een autoluwe Hoogstraat met kort-parkeerplaatsen en de parkeerproblematiek in de binnenstad als geheel.

Winkels open op zondag?

Guido van der Kamp maakte van de gelegenheid gebruik door samen met minister Blok en lijsttrekker Ria Driesse er voor te pleiten dat winkelopeningstijden verruimd worden en ondernemers voortaan zelf mogen beslissen of ze op zondag open zijn. De VVD is hier een warm voorstander van. 

Hoogstraat

Maar ook het verkeers- en parkeersprobleem kwam aan de orde. De Hoogstraat niet meer een sluiproute maar autoluw met enkele kortparkeerplaatsen voor snelle boodschappen.

Linschoten

In de ochtend was het VVDMontfoort team in Linschoten. Helaas kon minister Blok daar niet tijdig aanwezig zijn. Maar Linschoten krijgt alle aandacht. Veel punten in het verkiezingsprogramma hebben ook betrekking op dit prachtige dorp.

Fotoverslag

We maakten een fotoverslag van het bezoek van Stef Blok aan Montfoort.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief