Stemmen bij volmacht


Kunt u 19 maart niet gaan stemmen? Dan regelt u uw stem bij volmacht.

Dit bericht is gepubliceerd op: 06-03-2014

Woensdag 19 maart gemeenteraadsverkiezingen. Heel belangrijk voor Montfoort en Linschoten. Maar wat als u die dag niet kunt gaan stemmen? Dan regelt u uw stem bij volmacht.

Om uw stem uit te laten brengen door een andere kiesgerechtigde moet een paar dingen gedaan worden. Allereerst moet u de persoon, die voor u gaat stemmen (uw gemachtigde) een kopie geven van uw identiteitsbewijs. Heel belangrijk, want zonder deze kopie gaat het niet.

Op de achterkant van uw stempas vult u zelf de gegevens in van de gemachtigde en plaatst u uw handtekening. Met deze stempas en de kopie van het identiteitsbewijs kan de gemachtigde tegelijkertijd met zijn/haar eigen stem maximaal twee stemmen voor andere personen uitbrengen.

Wilt u uw stem door een andere kiezer laten uitbrengen, maar weet u niemand die dat voor u kan doen, stuurt u dan even een berichtje naar vvdmontfoort.actueel@planet.nl. Dan gaan wij het proberen te regelen voor u.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief