Beveiligingscamera's in binnenstad Montfoort


Ze staan er echt. Beveiligingscamera's in Montfoort. Een wens van de VVD Montfoort!

Dit bericht is gepubliceerd op: 14-01-2015

Na jaren van trekken en duwen door de VVD Montfoort zijn enkele maanden geleden drie vaste veiligheidscamer's geplaatst. En ze hebben hun nut al bewezen. Vooral tijdens de 24 uur van Montfoort konden hierdoor de drukte en bewegingen gevolgd worden. Parkeerproblemen konden worden vastgesteld. Enkele opstootjes en beginnende vechtpartijtjes op de kermis konden in de kiem worden gesmoord.

Samenwerking met IJsselstein

Een gesprekje met de gemeente leerde, dat dit allemaal kan, door de samenwerking met IJsselstein. Door middel van hun systeem kan de politie in Montfoort on-line kijken bij evenementen wat er gebeurt en als het nodig is handelend optreden.

Permanente beveiligingscamera's

Vanaf 2015 wordt de opstelling van de camera's permanent omdat er dan budget voor is. De camera's staan nu op de Plaats, de binnenplaats van het Kasteelplein en aan de buitenkant van het parkeerterrein daar met uitzicht op het terrein, de bushaltes en omgeving. In 2015 komt er volgens plan nog een bij op het pleintje van de Hoogstraat met uitzicht naar drie kanten.

Het wordt er op deze manier volgens ons beslist veiliger op in Montfoort!

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief