Na de verkiezingen: oude raad, nieuwe raad en onderhandelingen


De VVD nam afscheid van Ria Driesse en verwelkomde 2 nieuwelingen in raad.

Dit bericht is gepubliceerd op: 29-03-2018

Ria Driesse geridderd

Na de voor de VVD uitstekend verlopen verkiezingen voor de gemeenteraad stond deze week in het teken van de wisseling van de wacht in de raad. Scheidend fractievoorzitter Ria Driesse nam op maandag 26 maart na 16 jaar raadslidmaatschap in Montfoort afscheid. Zij werd door burgemeester Petra van Hartskamp namens de Koning benoemd tot Ridder In de Orde van Oranje-Nassau.Lintje Ria Driesse

Nieuwe raadsleden geïnstalleerd

Twee dagen later werden de nieuwe raadsleden namens de VVD geïnstalleerd. Frank van Rooijen is de nieuwe lijsttrekker van de VVD. Jessica de Wit en Mathieu Andriessen zijn nieuw in de raad. 

Nieuwe fractie VVD Montfoort

Onderhandelingen

Tijdens de eerste fractievergadering lichtte Frank van Rooijen toe dat de VVD als grootste partij het initiatief heeft genomen om te komen tot collegevorming. Deze week vinden de eerste verkennende gesprekken plaats vertegenwoordigers van alle partijen. Van deze gesprekken zal een verslag openbaar worden gemaakt.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief