Statement VVD Montfoort over opstappen wethouders CDA en CU


Statement VVD Montfoort over opstappen wethouders CDA en CU

Dit bericht is gepubliceerd op: 20-04-2018

Eerder vandaag bereikte de VVD het bericht dat wethouders Vlaar (CDA) en Langerak (Christenunie) met onmiddellijke ingang hun functies neerleggen. Wij betreuren dat de wethouders de discussie met de raad over het rapport van de rekenkamercommissie niet willen aangaan. In dat rapport staat dat zij beiden grote fouten hebben gemaakt. 

Voor het aanzien en de belangen van Montfoort vinden we brede samenwerking belangrijk. Vandaar ook dat we op dit moment een coalitie van 9 zetels realiseren. Ook na het plotselinge opstappen van twee wethouders blijven we in samenwerking geloven met CDA en ChristenUnie.

Wij kunnen de motivatie van de wethouders niet volgen en betreuren hun beslissing omdat er nu geen verantwoording in de raad mogelijk is.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief