Regenboogvlag wappert fier in Montfoort


Op coming out day werd de regenboogvlag gehesen door enkele raads- en forumleden.

Dit bericht is gepubliceerd op: 11-10-2018

VVD-forumlid Robbert Verheul was een van de raads- en forumleden die de regenboogvlag hees op Coming Out Day. De vlag wappert fier in top bij het Huis van Montfoort. Verheul: 'Het is belangrijk dat de gemeente aandacht besteedt aan Coming Out dag. Als blijk van steun aan alle lesbiennes, homo’s, biseksuelen en transgenders (LHBT).'

Veilig en geaccepteerd

De gemeenteraad wil hiermee laten zien dat iedereen zichzelf moet kunnen zijn en zich veilig en geaccepteerd voelt in de samenleving. De vlag wordt in Montfoort gehesen sinds 2017, toen een meerderheid van de gemeenteraad daartoe besloot. 

Regenboog stembusakkoord

In het hoofdlijnenakkoord van VVD, Progressief Akkoord en Inwonersbelangen is opgenomen dat de gemeente gaat werken aan een actieprogramma voor het Regenboog-stembusakkoord (‘LHBTI-emancipatie’), met concrete uitvoeringsmaatregelen gericht op de LHBTI gemeenschap.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief