Raadslid Jessica de Wit stopt


Jessica de Wit beÃĢindigt haar raadslidmaatschap ivm veranderende persoonlijke omstandigheden

Dit bericht is gepubliceerd op: 04-11-2019

Na ruim 1,5 jaar raadslid te zijn geweest heeft Jessica de Wit aangegeven haar raadslidmaatschap voortijdig te beëindigen. Door veranderende persoonlijke omstandigheden en een onzekere woonsituatie heeft zij aangegeven niet meer de tijd, energie en ruimte te hebben voor het raadswerk. 

"Ik kan de functie niet uitvoeren op een manier die past bij mijn stijl en persoonlijke ambitie, vanuit deze combinatie van persoonlijke omstandigheden" schrijft zij in haar brief.

Jessica heeft met heel veel plezier in de gemeenteraad gezeten en was voorzitter van het forum Samenleving.

Fractievoorzitter Mathieu Andriessen betreurt maar respecteert het vertrek: "We verliezen met Jessica een meer dan uitstekend raadslid. We prijzen ons dan ook gelukkig dat ze heeft aangegeven zich op andere wijze te willen blijven inzetten voor de VVD in Montfoort en Linschoten."

De VVD-fractie zal uiteraard een opvolger aandragen voor haar plaats in de raad. 

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief