VVD wil invoering grijze container


De VVD af van de vuilniszakken en in plaats hiervan de invoering van de grijze container.

Dit bericht is gepubliceerd op: 26-02-2010

De methode van huisvuil inzamelen in Montfoort is niet meer van deze tijd. Als het aan de VVD ligt gaat dat veranderen.

Vuilniszakken onhygienisch

In Montfoort zetten we ons vuilnis nog steeds in grijze- en allerlei doorzichtige zakken buiten. Een smerig gezicht en vooral onhygiënisch. Katten en ongedierte scheuren de zakken kapot. Etensresten liggen op straat. Geen wonder, dat hierdoor zwerfvuil ontstaat. Maar er is ook toename van ongedierte. Het moet afgelopen zijn met deze vieze en onhygiënische toestanden.

Grijze en ondergrondse vuilniscontainers  

Daarom wil de VVD af van de vuilniszakken en in plaats hiervan de invoering van de grijze container. Ook is de VVD voorstander van ondergrondse vuilstortplaatsen. We hebben hiermee in Montfoort al een goede ervaring. Bij Monta Rosa zijn ondergrondse containers al in gebruik. En naar tevredenheid. De VVD wil waar mogelijk deze manier ook op andere locaties toepassen. In ieder geval bij de nieuwbouwplannen zoals Voorvliet en Hofland.

Logisch toch? Als het aan de VVD ligt gaan de vuilniszakken in Montfoort en Linschoten verdwijnen!

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief