VVD wil uitbreiding cameratoezicht


De VVD wil cameratoezicht tegen criminaliteit en vandalisme uitbreiden.

Dit bericht is gepubliceerd op: 22-02-2010

De VVD wil, dat er streng wordt opgetreden tegen criminaliteit en vandalisme. Al jaren strijdt de VVD voor het plaatsen van camera's in Montfoort en Linschoten. Cameratoezicht moet worden uitgebreid en moet openlijker en breder worden ingezet.

Vandalisme en overlast onacceptabel

Voor de VVD is het onacceptabel, dat de gemeente en dus de inwoners opgezadeld worden met overlast en hoge kosten, veroorzaakt door vandalisme. Camerabeelden moeten gepubliceerd worden om daders op te sporen. Overlast gevende jongeren en hun ouders moeten op hun gedrag worden aangesproken. Indien van toepassing moet schade op hen verhaald worden.

Cameratoezicht werkt

Toch blijkt er bij de politiek een zekere huivering als het gaat om cameratoezicht. Niet voor de VVD! Er zijn geen argumenten om je achter te verschuilen als het om opsporing met behulp van cameratoezicht gaat. Er zijn alleen argumenten om er direct mee te beginnen. Het werkt preventief. Het verhoogt de pakkans. Daardoor kunnen inwoners van Montfoort en Linschoten zich weer een beetje veiliger voelen.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief