VVD op jaarmarkt Montfoort


De VVD Montfoort zal dit jaar weer deelnemen aan de jaarmarkt.

Dit bericht is gepubliceerd op: 21-08-2013

Met een kraam halverwege de Keizerstraat, zal de VVD Montfoort op zaterdag 24 augustus deelnemen aan de jaarmarkt. Het thema is "Inwoners van Montfoort en Linschoten schrijven mee aan het verkiezingsprogramma van de VVD".

Nieuwe contacten

Tot nu toe zijn er al interessante ideeen binnengekomen en besproken. We hopen dat er tijdens de jaarmarkt weer nieuwe contacten gelegd worden. U kunt bij de VVD kraam direct in gesprek. Fractievoorzitter Ria Driesse is er van 11:30 tot 14:00 uur. De nieuwe wethouder Gert-Jan Weierink is er van 11:15 tot 14:00 uur. De forumleden Frank van Rooijen (13:00-16:15) en Cees Breedveld (10:30-13:00) zijn er ook. De gehele dag zullen ook bestuursleden aanwezig zijn.

Uiteraard zijn er voor de kinderen ballonnen en snoepjes.

Graag tot zaterdag

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief