Gewoon even binnenlopen bij de VVD wethouder Gert-Jan Weierink


VVD wethouder Gert-Jan Weierink houdt informeel wekelijks spreekuur

Dit bericht is gepubliceerd op: 26-01-2014

Vanaf 31 januari kunt u, als inwoner van Montfoort en Linschoten elke vrijdagmiddag informeel binnenlopen bij VVD wethouder Gert-Jan Weierink. U bent van harte uitgenodigd. Gewoon op de koffie voor de gezelligheid, voor een praatje of een serieus gesprek. Gert-Jan bezet elke vrijdagmiddag een tafeltje in het "Oude Stadhuis". 

Informeel spreekuur

Gevraagd waarom hij dit doet zegt hij "Het officiele inloopspreekuur voor wethouders is in het Stadskantoor en op afspraak. Dat werkt alleen voor heel serieuze zaken en schept afstand. Dat wil ik niet. De afstand tussen politiek en in dit geval de wethouder kan best een heel stuk kleiner en informeler".

Gert-Jan hoopt en verwacht, dat hij heel wat inwoners op deze manier kan gaan ontmoeten en van hen te horen wat hen bezighoudt.

U bent van harte welkom tussen 13:00 en 15:30 uur in het Oude Stadhuis.


| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichten



Nieuwsarchief