Open avond VVD Verkiezingsprogramma Provinciale Staten


VVD provincie Utrecht organiseert inspraakavond over verkiezingsprogramma PS2015

Dit bericht is gepubliceerd op: 05-09-2014

Maart 2015 zijn er verkiezingen voor de provinciale Staten. De commissie die het VVD-verkiezingsprogramma voor de Provincie Utrecht schrijft, geeft inwoners graag de kans hun goede ideeen naar voren te brengen. Daartoe wordt op 11 seoptember 2014 een open avond georganiseerd.

Sterke Utrechtse economie

Door de Europese Commissie is de regio Utrecht voor de tweede keer uitgeroepen tot de meest competatieve regio van Europa. De VVD vindt het van groot belang, dat de economie in Utrecht sterk blijft, de natuur floreert en het verkeer snel en veilig doorstroomt.

Op 11 september zijn er twee inleidingen. Nicoline Meijer zal namens het Utrecht Science Park vertellen hoe verbindingen tussen de provincie, onderwijs en ondernemingen worden gelegd. Marc Tweel van Natuurmonumenten spreekt over groene ontwikkelingen.

Volgens Commissievoorzitter Baerte de Brey is Utrecht nog niet af. Hij nodigt u van harte uit.

Een ieder is van harte welkom op 11 september in het Provinciehuis aan de Archimedeslaan te Utrecht. De avond begint om 20:00 uur. Vanaf 19:30 staan de koffie en thee voor u klaar.

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief