Vaker afval ophalen in Montfoort en Linschoten


De VVD vroeg tijdens de jaarmarkt aandacht voor het falende afvalbeleid van de gemeente Montfoort.

Dit bericht is gepubliceerd op: 21-08-2017

Op zaterdag 19 augustus stond de VVD Montfoort op de jaarmarkt. Het was gezellig druk op onze stand, die in het teken stond van het afvalbeleid van de gemeente. Wij willen dat het afval vaker wordt opgehaald.

Het huidige afvalbeleid van de gemeente is onhygiënisch en geeft veel overlast. De ophaalfrequentie van eens per 3 weken is een slechte service voor inwoners. Vooral in de zomermaanden hebben inwoners van de gemeente Montfoort veel overlast door stank en ongedierte.

De suggestie van de gemeente? Een krant of stro onderin de container of lavendelgeur tegen de maden. Op de jaarmarkt deelden we daarom kaarsjes uit met lavendelgeur: Dat is natuurlijk geen oplossing! 

Hogere ophaalfrequentie

Wij willen dat het afval gewoon vaker wordt opgehaald. Daar maken we ons al een tijd sterk voor in de raad. We zijn ook voorstander van het invoeren van een minicontainer voor PMD-afval en het plaatsen van ondergrondse containers.

geurkaarsjes VVD Montfoort

| archief bekijken


Bekijk meer nieuwsberichtenNieuwsarchief